Tájékoztatás

2021-08-15 11:53
Tájékoztatás

Tisztelt Cserkeszőlői Lakosok!

Nagy örömmel tájékoztatom Önöket, hogy a Magyar Falu Program keretében meghirdetett, "Tanya- és falugondnoki buszok beszerzése 2020" című pályázati kiíráson elnyert 9 868 089 Ft 100%-os intenzitású támogatási összegből, a beszerzési eljárást lefolytatva, megvásárlásra került községünk új Ford Transit Custom EcoBlue Hybrid Tourneo Kombi L1 típusú kisbusza.

A használatához szükséges biztosítások és regisztrációk megtörténtek, a GPS nyomkövető rendszer beszerelése, valamint a vonatkozó önkormányzati szabályzat módosítását követően tanyagondnoki szolgálatunknál megkezdi munkáját.

Köszönetemet fejezem ki a Magyar Kormánynak, a Magyar Falu Programnak, a pályázatunk bírálóinak, hogy településünket és pályázatunkat támogatták. Köszönöm kollégáim munkáját a pályázati anyag szakszerű összeállításáért. 

Bízom benne, hogy az új kisbusz minden lakos megelégedésére fogja ellátni feladatait, és hosszú éveken át segíti tanyagondnoki szolgálatunk mindennapi munkáját.

Horváth Attila

alpolgármester